Po trudach ciężkiej, kilkumiesięcznej pracy przed Wami dwa tygodnie zasłużonego odpoczynku. Wszystkim życzymy miłych, bezpiecznych ferii zimowych. Niech ten wspaniały czas dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń oraz wielu ciekawych przeżyć. Odpoczywajcie, cieszcie się przygodami, poznawaniem nowych miejsc i ludzi. Mamy nadzieję, że wrócicie wszyscy zadowoleni, uśmiechnięci oraz wypoczęci, z nową energią i motywacją do pracy.

Dyrekcja ZPO i Administrator strony.

Jednocześnie chcemy Wam przypomnieć kilka prostych zasad, które zapewniają bezpieczeństwo:

• bądźcie widoczni na drodze i w jej pobliżu - noście drobne elementy odblaskowe na Waszych kurtkach, plecakach, paski odblaskowe wszyte w odzież;
  • pamiętajcie o telefonach alarmowych - europejski numer alarmowy: 112;
  • myślcie i przewidujcie konsekwencje swoich zachowań na stokach narciarskich, na wyciągach, w kolejkach do nich, na lodowiskach oraz w innych miejscach zabaw i odpoczynku;
  • przestrzegajcie poleceń
  • używajcie kasków chroniących głowę - na nartach, łyżwach, na rowerze.

GRAFIK ZAJĘĆ W CZASIE FERII ZIMOWYCH