Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

Statut ZPO

Numer konta Rady Rodziców

wieczornica     wieczornica2

23 listopada 2018 roku w Zespole Placówek Oświatowych zapanował świąteczny nastrój. O godzinie 18.00 rozpoczęła się wieczornica patriotyczna pod hasłem „Niepokorna, Niepodległa”. Przy blasku świec, odpowiednio dobranej muzyce, uczniowie klas trzecich gimnazjum przedstawili w formie widowiska dzieje polskiego narodu i drogę do odzyskania niepodległości. W spotkaniu wzięli udział rodzice uczniów klas IIIa i IIIb, dyrekcja szkoły oraz nauczyciele uczący w gimnazjum.  Każdy zaproszony gość otrzymał biało- czerwoną kokardę oraz specjalnie na tę uroczystość upieczone słodkie ciasteczko, mógł poczęstować się kawą, herbatą, ciastem i owocami. Był też czas na wspólne rozmowy. Rodzice wyrazili swoje uznanie dla pracy uczniów i wychowawców, jaką włożyli realizację projektu.

Za pomoc w realizacji przedsięwzięcia dziękujemy:

- rodzicom, dyrekcji i nauczycielom za wsparcie, pomoc i wyrozumiałość;

- pani wicedyrektor, Agnieszce Godlewskiej za bezinteresowną pomoc oraz przygotowanie do występu scholi;

- członkiniom scholi (Julii Majkowskiej, Annie Godlewskiej, Julii Skarzyńskiej, Amelii Pazik, Amelii Wojciechowicz, Aleksandrze Wojciechowicz, Julii Kowalczyk), które wzbogaciły śpiewem nasze widowisko;

- państwu Justynie i Arturowi Szymańskim (właścicielom kwiaciarni „Kwiatki z Chatki”) za wypożyczenie potrzebnych na ten wieczór rekwizytów;

- pani Agacie Majk za wypożyczenie kostiumów;

- pani Małgorzacie Orłowskiej za udostępnienie naczyń;

- panu Lechowi Romanowskiemu za przygotowanie chleba;

- panu Arkadiuszowi Skalikowi za wspaniałą grę, przygotowanie gitarzystów do występu.

Uczniowie klas III gimnazjum z wychowawcami-

panią Anna Skalik i panią Barbarą Wojciechowicz.