pz1     pz2

17 czerwca uczniowie klasy II i III uczestniczyli w wycieczce do salonu zabaw „Figlarium” w Ostrołęce. Po przybyciu na miejsce dzieci zostały zapoznane z zasadami właściwego zachowania się oraz bezpiecznego korzystania z poszczególnych sprzętów. Następnie rozpoczęła się dwugodzinna zabawa. Do dyspozycji były zjeżdżalnie, labirynt tuneli, trasy wspinaczkowe, trampolina, piłkarzyki, basen wypełniony kolorowymi piłeczkami oraz wiele innych atrakcji. Wszyscy bawili się wyśmienicie, a szaleństwu nie było końca.
Pobyt w salonie zabaw okazał się znakomitym sposobem na aktywne spędzenie czasu w gronie rówieśników, a także okazją do wykazania się zręcznością i zwinnością. Był to dzień pełen radości i niezapomnianych wrażeń.

Wyjazd zorganizowały i sprawowały opiekę p. Agnieszka Godlewska, p. Lidia Pazik i p. Monika Modzelewska.