kw1     kw2

2 czerwca 2022 r. w Starostwie Powiatowym w Ostrowi Mazowieckiej odbyło się uroczyste podsumowanie etapu powiatowego XII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy”, organizowanego przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Ostrowi Mazowieckiej we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Ostrowi Mazowieckiej.

Laureatem konkursu w kategorii „klas 0-3” został:

I miejsce – Jan Karol Wojtyła uczeń klasy I – opiekun Pani Małgorzata Malicka

Wyróżnieni w tej kategorii zostali:

Wojciech Figat – uczeń klasy I – opiekun Pani Małgorzata Malicka

Szymon Rogaczyk – uczeń klasy I – opiekun Pani Małgorzata Malicka

Dyplomy oraz upominki laureatom konkursu wręczyli Starosta Ostrowski Pan Zbigniew Chrupek oraz Kierownik PT KRUS w Ostrowi Mazowieckiej Pani Jolanta Urszula Brzuska. Zwycięzcy konkursu otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez KRUS oraz Powiat Ostrowski.

Po powrocie uczniowie otrzymali gratulacje od Pana Dyrektora Dariusza Morawskiego i Pani Wicedyrektor Agnieszki Godlewskiej.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

Małgorzata Malicka