Foto01     Foto03

Foto05     Foto08

11 listopada 2021 r. w Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie z okazji Święta Niepodległości odbył się VI Otwarty Turniej Szachowy „Wąsewska Wieża”. Turniej zorganizowali: Urząd Gminy Wąsewo, Stowarzyszenie „Ziemia Wąsewska” w Wąsewie, Zespół Placówek Oświatowych w Wąsewie, Akademia Szachowa Sobocińscy. Wśród 84 uczestników byli również uczniowie naszej szkoły, którzy zaprezentowali swoje umiejętności w grze w szachy. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe długopisy oraz dyplomy uczestnictwa. Wśród uczniów naszej szkoły, którzy otrzymali puchary oraz medale, wyróżnili się: Adam Gocłowski, Gałązka Maksymilian, Todzia Zuzanna, Maja Urbanowska, Lena Bloch, Maksymilian Rydel, Radosław Sobotka.