bal2     bal1

W dniu 11.02.2021r. w naszym przedszkolu odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy, niezwykłe wydarzenie, dostarczające dzieciom wielu pozytywnych przeżyć i radości. Tuż po śniadaniu w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Wśród dziewczynek dominowały księżniczki, motylki oraz biedronki, a chłopcy to super-bohaterowie: Spider-Man, Batman, Harry Potter, policjant...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Dzieci doskonale się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach i pląsach. W sali w czasie tańców było bardzo kolorowo, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Jedną z atrakcji było wręczenie korony Króla i Królowej balu oraz ich wspólny taniec.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, co było głównym celem tego spotkania. Po balu wszyscy rozeszliśmy się do swoich sal na obiad oraz słodki poczęstunek, który przygotowali rodzice.

Dziękuję dzieciom, rodzicom oraz wszystkim pracownikom przedszkola za pomoc w przygotowaniach do tego ważnego dla nas dnia i zapraszamy do fotorelacji.

Daria Orłowska