b1     b2

b3     b4

Dnia 25.10.2018 r. w Przedszkolu odbył się konkurs pt. "Bezpiecznie na drodze. Celem konkursu było utrwalenie wiadomości na temat bezpieczeństwa podczas zabaw i ruchu drogowego, sprawdzenie wiedzy przedszkolaków z zakresu bezpiecznego poruszania się po drogach i odpowiedniego zachowania się w różnych sytuacjach jak również znajomość numerów alarmowych . Każda z grup zaprezentowała piosenkę dotyczącą bezpieczeństwa. Grupa "Pszczółki’’ zaśpiewała piosenkę pt. "Pan Policjant’’, grupa "Biedronki’’ zaśpiewała piosenkę pt. "Uliczne sygnały’’, zaś grupa "Motylki’’ wyrecytowała wiersz pt. "Numery alarmowe’’ oraz zaśpiewała piosenkę pt. "Kolorowe światła’’. Wszystkie dzieci za piękny występ oraz za udział w konkursie otrzymały nagrody w postaci odblasków oraz cukierków, które wręczyli Pan Dyrektor, mgr inż. Dariusz Morawski oraz Pani Wicedyrektor, mgr Agnieszka Godlewska.