bajko1     bajko2

Pisanie bajek dla dzieci wydaje się być czymś prostym. Wystarczy nieco wysilić wyobraźnię, stworzyć intrygujących bohaterów, przyprawić wszystko humorem i tyle. W praktyce – nie jest tak różowo jak przekonali się o tym uczestnicyIII edycji wspólnego układania i pisania bajki, która odbyła się w dniach od 4-10 listopada 2018 w naszej bibliotece szkolnej. Pisanie bajki rozpoczęła uczennica klasy Vb Aleksandra Wojciechowicz, nadając bajce przewodnią myśl, jak też jej charakter. Do pisania bajeczki zgłosiło się 18 osób, między innymi: Pan, Dyrektor Dariusz Adam Morawski, Pani wicedyrektor Agnieszka Godlewska Pani Barbara Wojciechowicz, Pani Jolanta Włodarczyk, Pani Anna Traczyk, Pani Monika Modzelewska, Pani Małgorzata Malicka, Pani Lidia Pawelczyk, Pan Wojciech Pawłowski, Pani Mirosława Barbara Dziełak, uczniowie lasy Vb Aleksandra Wojciechowicz, Patrycja Grądzka, Błażej Pieńkowski, Jan Ślusarski, uczniowie klasy II Lena Włodarczyk, Emilia Groszyk, Julia Kowalewska oraz uczeń klasy IIIb gimnazjum Kacper Radecki.

O czym jest bajeczka przeczytajcie sami…..