krus1     krus2

Uroczyste podsumowanie etapu wojewódzkiego VIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”

18 maja 2018 roku w siedzibie Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego zostały wręczone nagrody laureatom VIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezpiecznie na wsi mamy- upadkom zapobiegamy”, Etap wojewódzki organizowany był przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Warszawie. Honorowy patronat nad konkursem objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Do udziału w uroczystym finale została zaproszona uczennica klasy IVb - Aleksandra Wojciechowicz, której praca plastyczna została wyróżniona. Dyplom oraz nagrody rzeczowe wręczyli: pani Joanna Bala- Dyrektor Oddziału Regionalnego KRUS w Warszawie, pani Arleta Wysocka- Wicedyrektor Biura Prewencji w Centrali KRUS, pani Aurelia Michałowska- Mazowiecki Kurator Oświaty, pani Elżbieta Opara- Zawistowska z Biura Wojewody MUW oraz pan Franciszek Piotrowski- przedstawiciel Okręgowego Inspektoratu Pracy w Warszawie.

W konkursie wzięło udział 5037 uczniów z 519 szkół województwa mazowieckiego. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowano 70 prac plastycznych w kategoriach wiekowych kl. 0-3 i kl. 4-7. Cieszymy się, że pośród 18 wyróżnionych znalazła się praca Oli.

Opiekunem uczennicy była pani Anna Skalik.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.