n1     n2

n3     n4

19 maja 2018 r. w Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie odbył się I Międzyszkolny Konkurs Historyczny „Moja Niepodległość”. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy III b gimnazjum: Klaudia Jaworska i Julia Skarzyńska. Uczniowie startowali w trzech kategoriach wiekowych: klasy IV – V, klasy VI – VII i klasy II i III gimnazjum. Klaudia Jaworska zajęła II miejsce w kategorii klas gimnazjalnych. Laureaci Konkursu otrzymali nagrody książkowe oraz dyplomy. Wszyscy uczestnicy Konkursu otrzymali dyplomy za uczestnictwo, natomiast opiekunowie specjalne podziękowania. Na przewodniczącego komisji konkursowej został powołany p. Remigiusz Trembowski.. Patronat nad konkursem objęła „Solidarność’ Mazowsze oraz „Głos katolicki”. Gratulacje dla reprezentantki klas gimnazjalnych  - Klaudii Jaworskiej.