bo1     bo2

Tegoroczna edycja konkursu plastycznego ,,Barwy ojczyste” miała  wyjątkowy charakter, bo rywalizacja w konkursie była bardzo duża. Każda grupa wiekowa wykonywała inne prace, w które zaangażowały się dzieci. Motywem przewodnim były polskie barwy ojczyste. Powstały piękne flagi, cudowne godła Polski i piękne krajobrazy polskie. A wszystko po to, by z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości przybliżyć dzieciom troszkę historii naszego kraju. Nagrody dla dzieci wręczyła pani wicedyrektor mgr Agnieszka Godlewska wraz z wychowawcami grup: panią mgr Małgorzatą Pazik, panią mgr Karoliną Lesińską i  panią mgr Bożeną Podrażką. Każde dziecko za włożoną pracę otrzymało słodką niespodziankę .

Wyniki konkursu:

Grupa 3-latków

I miejsc-Bartosz Orłowski

II- miejsce- Zuzanna Todzia

III- miejsce- Maksymilian  Gałązka

Wyróżnienie: Dla całej grupy 3-4 latków za pracę zbiorową pt. ,,Kto Ty jesteś? Polak mały.”

Grupa 4--latków

I miejsc-Gabriela Gajewska

II- miejsce- Agata Budniak

III- miejsce- Paulina Strzemieczna

Wyróżnienie: Jakub Fercho

Grupa 5-latków

I miejsc-Oliwia Podolak

II- miejsce- Oliwia Truszkowska

III- miejsce- Filip Harbaczonek

Wyróżnienie: Natalia Michalska

Grupa 6-latków

I miejsc-Paulina Nowacka

II- miejsce- Wiktoria Szydlik

III- miejsce- Maksymilian Rydel

Wyróżnienie: Magdalena Jasińska

Celem konkursu było:

1. Kształtowanie postaw patriotycznych poprzez szanowanie symboli narodowych
  2. Popularyzowanie wiedzy o symbolach narodowych
  3. Kształtowanie wyobraźni poprzez prace plastyczne

Pani wicedyrektor podziękowała organizatorowi konkursu pani Bożenie Podrażce oraz wszystkim nauczycielom, stażystom za  podjętą pracę z dziećmi kształtując w nich postawy patriotyczne.

Organizator konkursu

Podrażka Bożena