english1     english2

11 kwietnia 2018r. po raz pierwszy w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego The Big Challenge. Jest to międzynarodowy konkurs języka angielskiego, adresowany do uczniów.Jego głównym celem jest motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego.Konkurs ten odbywa się raz w roku w kilku krajach w Europie. Konkurs miał formę  testu online. Uczniowie klas gimnazjalnych w trakcie 45 minut udzielali odpowiedzi na 45 pytań poprzez platformę internetową na różnych poziomach zaawansowania językowego. Zadania sprawdzały umiejętności słuchania, czytania, zastosowania środków i funkcji językowych. Uczestnicy musieli wykazać się także znajomością kultury krajów anglojęzycznych. Uczniów do konkursu przygotowała pani Lidia Pawelczyk, a opiekę techniczną w trakcie konkursu sprawował pan Wojciech Pawłowski.

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia i z niecierpliwością oczekujemy na wyniki.

Good luck!