sw1     sw2

sw3     sw4

W dniu 26 marca 2018 w MDK w Ostrowi Mazowieckiej odbyła się 41 edycja Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”. W konkursie udział wzięli uczniowie  z wszystkich poziomów edukacyjnych. Celem konkursu było promowanie młodych i utalentowanych recytatorów, propagowanie wartościowej literatury oraz piękna ojczysrego języka.

Spośród wielu uczestników konkursu, jury między innymi wyróżniło uczennicę naszej szkoły - Alicję Brzostek z IIa gimnazjum, którą do recytacji przygotowywała pani Barbara Wojciechowicz.

W konkursie bardzo wysoki poziom prezentowali również inni uczniowie:

- Natalia Skoczeń i Jakub Podrażka z klasy IIIb, których opiekunem była pani Barbara Wojciechowicz.

- Oskar Budny klasa VI SP opiekun pani  Barbara Wojciechowicz,

- Amelia Wojciechowicz i Julia Kowalczyk klasa IVa SP - opiekun pani Anna Brzostek,

- Zuzanna Modzelewska klasa III SP - opiekun pani Mirosława Dziełak,

- Błażej Kowalak klasa II SP – opiekun pani Agnieszka Godlewska

- Emilia Groszyk klasa I SP – opiekun pani Lidia Pazik.

Wszyscy recytatorzy otrzymali pamiątkowe dyplomy za uczestnictwo, zwycięzcm  i wyróżnionym natomiast, wręczono  nagrody książkowe i dyplomy.

Serdeczne dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich opiekunom za wspólną ciężką pracę na rzecz rozwijania młodych talentów.