bal1     bal2

Dzień 05.02.2018 roku w naszym Przedszkolu był dniem wyjątkowym i długo wyczekiwanym przez naszych milusińskich. Tego dnia odbył się Bal Karnawałowy, który jest ogromną atrakcją dla dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tego dnia dzieci były przebrane za bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, królewny, rycerzy,  piratów, policjantów, Spidermanów, Batmanów….nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.

W pierwszej kolejności dzieci prezentowały swoje stroje na czerwonym dywanie i mówiły, za kogo się przebrały. Następnie dzieci zapozowały do zdjęcia grupowego.

Zaproszony na tę okazję, Pan Dyrektor mgr inż. Dariusz Morawski  wraz z Paniami porwał dzieci do wspólnej zabawy. Wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy, mimo chwilowego zmęczenia. Pod koniec balu  czekała jeszcze na naszych milusińskich miła niespodzianka : słodki poczęstunek, owoce  i soki.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie Balu, dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych, balowych strojów i poczęstunku dla dzieci.

Nauczyciele Przedszkola