lodowisko1     lodowisko2

Podczas ferii zimowych uczniowie naszej szkoły mogli aktywnie spędzić czas podczas jednodniowej wycieczki do Warszawy. Pomysłodawcą i organizatorem była pani Małgorzata Wójcicka, która zabrała dzieci do escape roomów. Uczniowie zostali podzieleni na ośmioosobowe grupy i zamknięci na 60 minut w pokojach tematycznych, gdzie musieli łamać szyfry i rozwiązywać zagadki chcąc wydostać się z zamknięcia. Podczas świetnej zabawy i współpracy wszystkich uczestników godzina minęła bardzo szybko. Kolejnym punktem wycieczki był paintball laserowy. Uczniowie podzieleni na kilkuosobowe drużyny mogli wykazać się zręcznością i zwinnością w zabawie. Ostatnią atrakcję stanowiła jazda na łyżwach na Stadionie Narodowym. Wszyscy uczestnicy zgodnie stwierdzili, że wycieczka była udana i bogata w różnorodne atrakcje.