oc1     oc2

oc3     oc4

W ostatnich miesiącach roku 2017 nasza biblioteka szkolna wzbogaciła się o 693 nowości książkowe dla dzieci i młodzieży o różnorodnej tematyce. Pozycje te udało się zakupić dzięki dotacji rządowej dla bibliotek zwanej Narodowym Programem Rozwoju Czytelnictwa. Woluminy już zostały włączone do księgozbioru i cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno uczniów klas młodszych jak i starszych. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu bibliotekarki w naszej placówce cieszymy się wysokim wskaźnikiem statystycznym czytelnictwa. Mamy nadzieję, że nowe lektury wzbudzą ciekawość jeszcze szerszego grona czytelników naszej szkoły, a efekty czytania nie pozostaną bez wpływu na rozwój intelektualny każdego czytelnika.