san1     san2

san3     san4

15 grudnia 2017r. w PSSE Ostrów Mazowiecka odbył się etap powiatowy XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia. Do testu na etapie powiatowym przystąpiło 13 uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W akcjach o charakterze sportowym ogółem uczestniczyło 794 osoby, a test na etapie szkolnym rozwiązywało 273 uczniów.

Po uroczystym otwarciu olimpiady przez Tomasza Liwartowskiego Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Ostrowi Mazowieckiej uczniowie przystąpili do rozwiązania testu wiedzy z zakresu zdrowego stylu życia.

Komisja Konkursowa w składzie Mirosława Dobosz asystent ds. Racjonalnego Żywienia PSSE Ostrów Maz, Anna Samsel Przewodnicząca Polskiego Towarzystwa Oświaty Zdrowotnej O/Terenowy w Ostrowi Mazowieckiej oraz Marta Ciężka i Bożena Krajewska-Frączyk asystenci ds. Promocji Zdrowia PSSE Ostrów Mazowiecka biorąc pod uwagę wyniki testu (i dogrywkę)przyznała:

I miejsce Karolinie Kuzia z LO w Ostrowi Mazowieckiej

II miejsce Natalii Skoczeń z Zespołu Placówek Oświatowych w Wąsewie ( I miejsce w kategorii - gimnazja)

III miejsce Dominice Duda z Zespołu Szkół CKR w Starym Lubiejewie

VI miejsce Magdalenie Kośnik z Gimnazjum w Starym Lubotyniu