j     j1

j2     j3

Dnia 17 grudnia w naszej szkole zostało zorganizowane spotkanie opłatkowe przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, którego kierownikiem jest pani Halina Szuflińska. Młodzież przedstawiła jasełka pt. "Nie było miejsca dla Ciebie..." przygotowane pod kierunkiem księdza Artura Ryszewskiego i pani Małgorzaty Malickiej. Bogaty i wymowny w swej treści scenariusz poruszył serca przybyłych  gości. Przypomniał co jest ważne w życiu dla każdego  człowieka. Wigilia to poszukiwanie Boga w nas samych, to wyjście naprzeciw siebie gestem pojednania i przebaczenia. Symbolem jest łamany i dzielony chleb, aby Boże Narodzenie było w naszych sercach. Nuty rozbrzmiewających kolęd wprowadziły w atmosferę refleksji i zadumy, które zostały przygotowane pod kierunkiem pani Małgorzaty Wójcickiej. Dopełnieniem  świątecznej scenerii była ujmująca w swym przesłaniu dekoracja przygotowana pod opieką pani Anny Traczyk.

Niech magia Świąt Bożego Narodzenia przyniesie radość i pokój, a nadchodzący Nowy Rok obfituje w miłość i szczęście. Wesołych Świąt!