m1     m2

m3     m4

W środę 06.12.2017r. uczniowie naszej szkoły już po raz kolejny uczestniczyli w Koncercie Mikołajkowym „5 złotych minut ratujących życie”. Organizatorem koncertu była Fundacja PROMETEUSZ. Koncert zorganizowany był na Hali Widowiskowej TORWAR. W tym roku na scenie zobaczyliśmy takie gwiazdy muzyki jak: Dominika Sozańska, Bartek Kaszuba, Weronika Juszczak, Agnieszka Adamczewska, Adam Stachowiak, Lanberry oraz zespół Pectus. W świat magii przeniósł wszystkich iluzjonista Maciej Pol. Uwieńczeniem koncertu był pokaz laserów.

Koncert Mikołajkowy to niejedyna atrakcja naszej wycieczki do Warszawy. Uczniowie zachwycili się grą w systemie LASER TAG. Rozgrywki drużynowe były bardzo emocjonujące i przyniosły uczniom wiele satysfakcji.

Wszyscy uczestnicy wyjazdu deklarowali swój udział w kolejnej takiej wycieczce. Mikołajkowa wyprawa na długo pozostanie uczniom w pamięci.

Opiekę nad uczniami sprawowali: pani Małgorzata Wójcicka, pani Jolanta Włodarczyk, pan Sławomir Zyra i pani Anna Skalik, która tę wycieczkę zorganizowała