os1     os2

os3     os4

Dnia 15 listopada 2017r. klasa II b gimnazjum wybrała się do Ostrołęki. Celem wyjazdu było zwiedzanie Mauzoleum Bitwy pod Ostrołęką. Gimnazjaliści obejrzeli ekspozycję stałą, prezentację multimedialną przedstawiającą ogólny przebieg bitwy pod Ostrołęka w 1831r.  oraz film -wizualizację walk opracowaną na podstawie obrazu Karola Malenkiewicza, uczestnika bitwy.

Następnie uczniowie integrowali się podczas gry w kręgle. Zabawa okazała się niezwykle emocjonująca, a rywalizacja o punkty dostarczyła uczniom silnych, sportowych emocji. Czas szybko minął. Po grze czekała już dla wszystkich zamówiona pizza. Uczniowie wrócili bardzo zadowoleni z wycieczki. Taki wyjazd pozwolił na integrację zespołu klasowego.

Opiekę nad uczniami sprawowała pani Daria Orłowska oraz wychowawca klasy pani Anna Skalik.