ksa1     ksa2

ksa3     ksa4

Dnia 18 maja w klasach I - III odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski pod hasłem  „Zakochaj się w czytaniu". Czytelnictwo to ważna sfera w życiu dziecka, bowiem rozwija wrażliwość estetyczną, wpływa na rozwój intelektualny, kształtuje wyobraźnię i postawę twórczą, rozwija życie emocjonalne, ma doniosłe znaczenie w dziedzinie wychowania społecznego. Tegoroczna edycja konkursu miała szczególnie podkreślić znaczenie książki w życiu każdego człowieka.  Pierwsze miejsce zdobyły dwie uczennice, które w ten sposób uzyskały możliwość wystąpienia na VI Powiatowym Konkursie Recytatorskim w Starej Ruskołęce pod patronatem Starosty Powiatu Ostrowskiego Zbigniewa Kamińskiego i Pana Wójta Gminy Andrzejewo Michała Rutkowskiego.

I miejsce zdobyła Klaudia Łoniewska - ucz. klasy II

I miejsce zdobyła Julia Kowalczyk - ucz. klasy III a

II miejsce zdobyła Amelia Wojciechowicz - ucz. klasy III a

II miejsce zdobyła Zuzanna Modzelewska - ucz. klasy II

III  miejsce zdobył Jakub Trojanowski - ucz. klasy III a

III  miejsce zdobyła Maja Kacprzyk - ucz. klasy III a

III miejsce zdobyła Anna Dorant - ucz. klasy III a

IV miejsce zdobyła Karina Knop - ucz. klasy II

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Serdeczne słowa podziękowania kierujemy w stronę pani Małgorzaty Malickiej i Pani Mirosławy Barbary Dziełak za przygotowanie uczniów i recytacji na bardzo wysokim poziomie artystycznym.