siata1m     siata2m

24 marca w Powiatowej Hali Sportowej w Ostrowi Mazowieckiej odbyły się Mistrzostwa Powiatowe w Piłce Siatkowej Chłpców.

Do rywalizacji zgłosiły sie szkoły gimnazjalne z Ostrowi Mazowieckiej, Komorowa, Broku, Lubotynia, Prostyni oraz Wąsewa.

Nasi zawodnicy w grupie zmierzyli się z dryżynami z Ostrowi Mazowieckiej oraz Broku wygrywając każde  spotkanie 2:0.

W ćwierćfinale zespół z Wąsewa zmierzył się z drużyną z Lubotynia wygrywając 2:0.

Finał należał do drużyny z Wąsewa, która zdobyła tytuł  Mistrza Powiatu Ostrowskiego wygrywając 2:0 z drużyną z Komorowa.

Skład reprezentacji PG Wąsewo:

Kusik Jakub, Szymczak Jakub, Majewski Albert, Bednarczyk Piotr, Budny Łukasz, Łoniewski Dariusz, Olszewski Dawid, Sikora Patryk, Rejenko Jakub, Staręga Jakub.

Drużynie i zawodnikom  gratulujemy i życzymy sukcesów w zawodach międzypowiatowych.