bal1     bal2

Karnawał to wspaniały czas na zabawę. Dnia 26 stycznia w  naszej szkole podstawowej odbyła się zabawa z okazji Dnia Patrona.  Rodzice zatroszczyli się o piękne stroje swoich pociech. Przy wspaniałej muzyce pod kierunkiem nauczycieli wszyscy świetnie się bawili. W radosnej atmosferze szybko upływał czas. Zagościł również na parkiecie pan dyrektor, proponując fantastyczne zabawy taneczne. Nie zabrakło tańca z balonami i czarodziejskim kapeluszem. Dopełnieniem radosnej atmosfery  była ładna dekoracja sali. Całą zabawę ubogacał słodki  i smaczny poczęstunek przygotowany przez rodziców. Ta zabawa na długo zostanie w naszej pamięci. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w uświetnienie balu karnawałowego.