krec1     krec2

krec3     krec4

W dniach 22 i 23 listopada 2016r. uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Ocalić od zapomnienia…", który cyklicznie odbywa się w Klubie 22 Wojskowego Ośrodka Kartograficznego w Ostrowi Mazowieckiej.

Celem konkursu w szkole podstawowej była popularyzacja twórczości wybitnej pisarki Danuty Wawiłow.

Uczniowie gimnazjum prezentowali utwory poetyckie poświęcone twórczości Krzysztofa Kamila Baczyńskiego i dowolny fragment prozy.

Jury dokonało oceny prezentacji konkursowych według następujących kryteriów: dobór repertuaru, interpretacja utworu, kultura słowa, ogólny wyraz artystyczny.

W kategorii uczniów klas I-III szkoły podstawowej:

-  wyróżnienie zajęła Amelia Wojciechowicz z kl. III a.

W kategorii uczniów gimnazjum:

- II miejsce zajęła Klaudia Jaworska z kl. II b, której opiekunką była pani Anna Brzostek,

- wyróżnienie zdobył Jakub Podrażka z kl. II a – opiekunem była pani Barbara Wojciechowicz.

Uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.