kon 1    kon 2

kon 3     kon 4

kon 5     kon 6

W dniu 9 listopada 2016 r. w naszej szkole odbyły się szkolne eliminacje do konkursu recytatorskiego "Ocalić od zapomnienia". Uczniowie mieli zaprezentować wiersz oraz fragment prozy - jeden z utworów musiał być autorstwa Danuty Wawiłow. Najlepsi recytatorzy 22 listopada pojadą do Komorowa by tam reprezentować szkołę. W jury zasiadły panie: mgr Anna Brzostek, mgr Iwona Podolak, mgr Małgorzata Wójcicka. Wśród laureatów konkursu znaleźli się następujący uczniowie:

Kategoria klas I - III

I miejsca  - Amelia Wojciechowicz

II miejsce - Zuzanna Modzelewska

III miejsce - Klaudia Łoniewska

Kategoria klas IV - VI

I miejsce - Wiktoria Budna

II miejsce - Agata Bloch

III miejsce - Oliwia Świerżyńska

Pan dyrektor Roman Malicki podziękował uczestnikom konkursu,  wychowawcom i ich rodzicom za ogromny wkład pracy. Docenił umiejętności   i talent młodych recytatorów, dzięki czemu polska literatura piękna  żyje  wywołując chwile radości i  głębokiej refleksji.