Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

Statut ZPO

Numer konta Rady Rodziców

basen1     basen2

30 maja uczniowie klasy II, III i IV wyjechali do Parku Wodnego w Ostrołęce. Zjeżdżalnia, jacuzzi, rwąca rzeka i basen– to atrakcje, z których mogli korzystać wszyscy uczestnicy. Zarówno stali bywalcy jak i nowicjusze chętnie korzystali z tych atrakcji oraz rozwijali swój talent pływacki pod opieką ratowników i opiekunów. Po dwugodzinnym wodnym szaleństwie wszyscy jednogłośnie oznajmili, że takich wyjazdów im brakowało. Pobyt na basenie to wspaniała metoda poprawiająca sprawność fizyczną dzieci, promująca zdrowy styl życia. Czas spędzony „w wodzie” przysporzył wszystkim uczniom oprócz korzyści zdrowotnych wiele radości i przyjemnych wrażeń. Wycieczka na basen była świetną zabawą i integracją. Podróż autokarem umilały rozmowy i śpiewy przy dźwiękach muzyki.

Wyjazd zorganizowały oraz sprawowały opiekę p. Agnieszka Godlewska, p. Lidia Pazik i p. Adrianna Kowalewska.