Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

Statut ZPO

Numer konta Rady Rodziców

ww1     ww2

Pierwszym punktem programu był pobyt w INTERAKTYWNYM KINIE 4DX. Uczniowie obejrzeli seans edukacyjny pt. „Ekstremalna pogoda” oraz wzięli udział w interaktywnym quizie. Wizyta w kinie połączona z technologią 4DX była niezwykłą przygodą oraz przyjemną i kreatywną zabawą.

Kolejnym fascynującym przeżyciem było zwiedzanie wystawy plenerowej w  Muzeum Wojska Polskiego. Wszyscy podziwiali samoloty, helikoptery, czołgi i armaty używane przez Wojsko Polskie podczas wojny.

Najciekawszym punktem programu było zwiedzanie oraz eksperymentowanie w Centrum Nauki Kopernik.

Niezwykłą atrakcją był również spacer po Starym Mieście. Uczniowie zobaczyli Zamek Królewski, Kolumnę Króla Zygmunta III Wazy, Rynek Starego Miasta z Syrenką. Z tarasu widokowego zachwycili się przepiękną panoramą stolicy.

Z powagą zatrzymali się przy pomniku Małego Powstańca i wysłuchali krótkiej opowieści o udziale dzieci w Powstaniu Warszawskim.

Ostatnim punktem wycieczki był oczekiwany przez dzieci posiłek w McDonald.

Wycieczka była bardzo udana. Panowała miła i serdeczna atmosfera. Wszyscy zadowoleni i pełni wrażeń bezpiecznie wrócili do domu.

Opiekę nad uczniami sprawowali: p. Lidia Pazik, p. Agnieszka Godlewska, p. Adrianna Kowalewska i p. Hubert Bobrowski.