Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

Statut ZPO

Numer konta Rady Rodziców

prze1     prze2

„Przedszkola czas już minął...”

24 czerwca 2021r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania 6 latków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.

Uroczystość rozpoczęła Pani Jolanta Włodarczyk witając przybyłych gości: Pana Dyrektora Dariusza Morawskiego, przewodniczącą Rady Rodziców   Panią Elwirę Pieńkowską, wicedyrektor Panią Agnieszkę Godlewską, nauczycieli, wszystkich kochanych przedszkolaków oraz  obsługę przedszkola i aktualnie pracujące w nim stażystki.W uroczystości zakończenia roku 2020/21   nie uczestniczyli  rodzice. Reprezentowała ich Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Elwira Pieńkowska.

Na początku wystąpiły dzieci z grupy 3 latków. Zaśpiewały piosenkę, wierszykiem pożegnały starszych kolegów kończących przedszkole. Następnie rozpoczął się występ 4 i 5 latków. Były wiersze i piosenki oraz wspaniały taniec, który zachwycił wszystkich. Słychać było wielki aplauz na koniec.

Na zakończenie ważny punkt uroczystości- występ 6 latków. Starszaki dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne.

Po występach dzieci otrzymały dyplomy oraz upominki książeczkowe.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.
Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu :-)

Jeśli tęsknota mnie ogarnie,

Kiedy już będę uczniem w szkole –

To znajdę wyjście,