Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

Numer konta Rady Rodziców

ach1     ach2

ach4     ach3

,,Bogatym nie jest ten, kto posiada, lecz ten, kto daje’’

Jan Paweł II

Przedszkolaki z Gminnego Przedszkola w Wąsewie oraz uczniowie klasa I-III Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w Wąsewie, włączyli się w akcję zbierania nakrętek dla Szymonka, pt. ,,Mała zakrętka- wielki dar- nakręcamy się na pomaganie’’.Pieniądze z recyklingu zebranych nakrętek przekazane zostaną na pomoc w leczeniu
7- letniego Szymonka Kacprzyka z gminy Stary Lubotyń. Chłopczyk choruje na bardzo rzadki nowotwór wieku dziecięcego. Jego leczenie wymaga dużych nakładów finansowych między innymi na materiały medyczne, rehabilitację i zakup leków. Zaangażowanie naszych przedszkolaków, rodziców, uczniów szkoły podstawowej oraz pracowników ZPO w Wąsewie świadczy o tym, że nie jesteśmy obojętni, kiedy potrzebna jest pomoc drugiemu człowiekowi.

Cała społeczność przedszkolna i szkolna na czele z Panem Dyrektorem, Panią Wicedyrektor  mocno wierzy i ma nadzieję, że chłopcu uda się pomóc.

MOCNO TRZYMAMY KCIUKI ZA SZYMONKA!

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za ogromne zaangażowanie i aktywne uczestnictwo w tym przedsięwzięciu. Pamiętajmy! Największe znaczenie ma wnętrze człowieka i to jak się zachowuje wobec bliźniego- dlatego warto pomagać!

I. Chełmicka