foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Oficjalna strona internetowa

Zespołu Placówek Oświatowych w WąsewieRada Pedagogiczna

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

Więcej

Dokumenty szkolne

Statut ZPO

Więcej

Rada Rodziców

Numer konta Rady Rodziców

Więcej

Sekretariat

Dokumenty do pobrania

Więcej
Polish English French German Italian Spanish

Szkoła podstawowa

sp logo

Przedszkole

logo przedszkole

  

facebook

E-dziennik

Poczta e-mail

poczta

Projekty realizowane

logo ls

zak1     zak2

aparat

„Wiedzę możemy zdobywać od innych, 
ale mądrości musimy nauczyć się sami”

Adam Mickiewicz

SZANOWNI NAUCZYCIELE, PRACOWNICY SZKOŁY, 
DRODZY RODZICE I UCZNIOWIE!

Dotarliśmy do końca roku szkolnego. Pracowaliśmy wytrwale, zarówno Wy Rodzice, jak i my nauczyciele, ale przede wszystkim nasi wspaniali Uczniowie i Wychowankowie. Zaangażowaniem, determinacją i konsekwencją pokonaliśmy wszelkie przeciwności i możemy z dumą mówić, że ten rok szkolny zakończył się dla nas pełnią satysfakcji z osiągniętych wyników.

W związku z nadal obowiązującym na terenie naszego kraju stanem epidemii nie odbyły się tradycyjne uroczystości, związane z zakończeniem roku szkolnego. Nasi nauczyciele rozdali uczniom świadectwa, nagrody, dyplomy, listy gratulacyjne i pożegnali się ze swoimi wychowankami na spotkaniach w wyznaczonym terminie, zgodnie z procedurami i wytycznymi GIS oraz MEN.

Doceniając całoroczną pracę przekazujemy słowa uznania i podziękowania wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły, uczniom i rodzicom. 
Życzymy, by tegoroczne wakacje były słoneczne, ciepłe, radosne, pełne niezapomnianych wrażeń. Wypoczywajcie i gromadźcie siły na nowy rok szkolny z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. 
Absolwentom, życzymy, aby spełniły się ich oczekiwania związane z nową szkołą, a ścieżki życia, na które wkraczają prowadziły tyko do sukcesów.

imagesZ najcieplejszymi pozdrowieniami

Dyrekcja ZPO w Wąsewie

2020 Copyright ZPO Wąsewo Rights Reserved