Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

Numer konta Rady Rodziców

ferielb1     ferielb2

ferielb3     ferielb4

Walentynki były tematem przewodnim feryjnych zajęć zorganizowanych w dniu 14 lutego.  Pierwsze zadanie przebiegało pod hasłem: „I love school”. Uczniowie rozpoczęli pracę od stworzenia banku angielskich słówek, a także utrwalali słownictwo, poprzez odsłuchanie nagrań dialogów oraz znanych, muzycznych przebojów. Następnie wykonywali ćwiczenia utrwalające pisownię polskich wyrazów z trudnością ortograficzną. Korzystali ze słowników, dzielili się wiedzą, wykorzystywali znajomość zasad ortograficznych. Po krótkiej przerwie stanowisko pracy zostało przygotowane do zajęć plastycznych. Zgodnie z towarzyszącym tej części motywem przewodnim, które brzmiało: „Serce dla serca”, uczniowie z zaangażowaniem przystąpili do wykonania kolorowych upominków dla najbliższych: bukietów kwiatów i łańcuchów z serduszek, a także kartek walentynkowych, do których dołączyli samodzielnie zredagowane życzenia. Dzieci wykazały się pomysłowością i kreatywnością w projektowaniu swoich prac. Efekty ich działań można podziwiać na zdjęciach. W czasie zajęć panowała wesoła atmosfera. Dziękujemy dzieciom za mile spędzony czas.

Lidia Pawelczyk

Barbara Wojciechowicz