foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Oficjalna strona internetowa

Zespołu Placówek Oświatowych w WąsewieRada Pedagogiczna

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

Więcej

Dokumenty szkolne

Statut ZPO

Więcej

Rada Rodziców

Numer konta Rady Rodziców

Więcej

Sekretariat

Dokumenty do pobrania

Więcej
Polish English French German Italian Spanish

Szkoła podstawowa

sp logo

Przedszkole

logo przedszkole

  

facebook

E-dziennik

Poczta e-mail

poczta

Projekty realizowane

logo ls

blazej     blazej2

Dnia 30.01.2020 r. w szkole w Andrzejewie odbył się XIII Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek "Bóg się rodzi w naszej szkole". Celem konkursu było popularyzowanie bogactwa kolęd i piosenek związanych z Bożym Narodzeniem oraz rozwijanie zdolności muzyczno-wokalnych wśród dzieci i młodzieży. Naszą szkołę w tym konkursie reprezentował Błażej Kowalak, uczeń klasy IV, który zaprezentował pastorałkę "Wigilii czas". Za występ, ogólny wyraz artystyczny oraz oddanie klimatu piosenki został nagrodzony gromkimi brawami. 

I.  Chełmicka

2020 Copyright ZPO Wąsewo Rights Reserved