foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Oficjalna strona internetowa

Zespołu Placówek Oświatowych w WąsewieRada Pedagogiczna

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

Więcej

Dokumenty szkolne

Statut ZPO

Więcej

Rada Rodziców

Numer konta Rady Rodziców

Więcej

Sekretariat

Dokumenty do pobrania

Więcej
Polish English French German Italian Spanish

Szkoła podstawowa

sp logo

Przedszkole

logo przedszkole

  

facebook

E-dziennik

Poczta e-mail

poczta

Projekty realizowane

logo ls

podsumowanie1     podsumowanie2

aparat

07 lutego 2020 roku odbył się apel podsumowujący pracę dydaktyczno-wychowawczą w I śródroczu. Dyrektor pan Dariusz Morawski przedstawił najważniejsze wydarzenia i osiągnięcia szkoły, wręczył uczniom wyróżniającym się w nauce i zachowaniu stypendia, pogratulował nauczycielom wysokich osiągnięć i podziękował za wytężoną pracę. Zostały również wręczone nagrody i dyplomy za szkolne konkursy. 

Ferie zimowe to dla dzieci i młodzieży wymarzony czas zabaw na śniegu i lodzie. Aby jednak przebiegły one szczęśliwie i wszyscy wypoczęci wrócili do swych domów, należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, obowiązujących zarówno podczas zorganizowanych wyjazdów zimowych, jak i spędzania tego czasu w miejscu zamieszkania. 

Opiekun Samorządu Uczniowskiego pan Remigiusz Trembowski z uczniami klasy VIa przygotował przedstawienie i prezentację multimedialną na temat „Aktywne i bezpieczne ferie”.  Miał on na celu zachęcenie uczniów do aktywnego spędzania czasu wolnego podczas zimowego wypoczynku z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i szczególnej ostrożności.

Na zakończenie pan dyrektor życzył wszystkim radosnego, szczęśliwego i bezpiecznego wypoczynku. 

2020 Copyright ZPO Wąsewo Rights Reserved