Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

Numer konta Rady Rodziców

pol1     pol2

pol3     pol4

Dbając o bezpieczeństwo naszych uczniów w czasie zbliżających się ferii zimowych 31 stycznia 2020 roku w naszej szkole odbyły się spotkania profilaktyczno-edukacyjne dla uczniów kl. I - IV i kl. V - VIII z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej na temat: "Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych". Funkcjonariusze przypomnieli o różnych zagrożeniach czyhających na nich w czasie wolnym od nauki. Szczególnie skupili się na omówieniu z uczniami zasad bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych. Przestrzegali przed zbliżaniem się do różnego rodzaju zbiorników wodnych oraz prosili o zachowanie szczególnej ostrożności podczas zabaw na świeżym powietrzu. Udzielili wskazówek jak bezpiecznie korzystać z Internetu i ostrzegali przed zawieraniem znajomości z nieznajomymi. Przeprowadzone spotkania zakończyły się dyskusją z uczniami. Policjanci wszystkim uczniom i nauczycielom życzyli, aby ferie zimowe upłynęły wesoło, zdrowo i bezpiecznie.