foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Oficjalna strona internetowa

Zespołu Placówek Oświatowych w WąsewieRada Pedagogiczna

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

Więcej

Dokumenty szkolne

Statut ZPO

Więcej

Rada Rodziców

Numer konta Rady Rodziców

Więcej

Sekretariat

Dokumenty do pobrania

Więcej
Polish English French German Italian Spanish

Szkoła podstawowa

sp logo

Przedszkole

logo przedszkole

  

facebook

E-dziennik

Poczta e-mail

poczta

Projekty realizowane

logo ls

pol1     pol2

pol3     pol4

Dbając o bezpieczeństwo naszych uczniów w czasie zbliżających się ferii zimowych 31 stycznia 2020 roku w naszej szkole odbyły się spotkania profilaktyczno-edukacyjne dla uczniów kl. I - IV i kl. V - VIII z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej na temat: "Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych". Funkcjonariusze przypomnieli o różnych zagrożeniach czyhających na nich w czasie wolnym od nauki. Szczególnie skupili się na omówieniu z uczniami zasad bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych. Przestrzegali przed zbliżaniem się do różnego rodzaju zbiorników wodnych oraz prosili o zachowanie szczególnej ostrożności podczas zabaw na świeżym powietrzu. Udzielili wskazówek jak bezpiecznie korzystać z Internetu i ostrzegali przed zawieraniem znajomości z nieznajomymi. Przeprowadzone spotkania zakończyły się dyskusją z uczniami. Policjanci wszystkim uczniom i nauczycielom życzyli, aby ferie zimowe upłynęły wesoło, zdrowo i bezpiecznie.

2020 Copyright ZPO Wąsewo Rights Reserved