foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Zespół Placówek Oswiatowych

im. Papieża Jana Pawła II w WąsewieRada Pedagogiczna

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

Więcej

Dokumenty szkolne

Statut ZPO

Więcej

Rada Rodziców

Numer konta Rady Rodziców

Więcej

Sekretariat

Dokumenty do pobrania

Więcej
Polish English French German Italian Spanish

Szkoła podstawowa

sp logo

Przedszkole

logo przedszkole

  

facebook

E-dziennik

Poczta e-mail

poczta

Projekty realizowane

logo ls

fest1     fest2

 aparat

16 listopada 2019 roku w Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji odbył się XII Festiwal Pieśni Maryjnej, którego hasło przewodnie brzmiało: LAUDATE MARIAM. Głównym organizatorem było Stowarzyszenie Ziemia Wąsewska przy udziale Urzędu Gminy w Wąsewie i Parafii Rzymsko-Katolickiej. W tym roku, podobnie jak i w ubiegłych latach, dekoracja hali została przygotowana przez nauczycieli i pracowników Zespołu Placówek Oświatowych im. Papieża Jana Pawła II w Wąsewie.

Gwiazdą tegorocznej edycji festiwalu był zespół Bayer Full- zaliczany do najpopularniejszych zespołów nurtu polskiej muzyki tanecznej (disco polo). Jedyny tego typu, który nagrał również płytę z piosenkami religijnymi. Zaprezentowane utwory dostarczyły wszystkim wiele radości i niezapomnianych wrażeń artystycznych.

Umiejętności wokalne wykonawców oceniało jury pod przewodnictwem ks. Kazimierza Ostrowskiego- Dyrektora i Wykładowcy Diecezjalnego Instytutu Muzyki Kościelnej w Łomży. Komisja punktowała dobór repertuaru, emisję głosu i ogólne wrażenie artystyczne. 

Naszą szkołę reprezentowało dwoje solistów w kategorii do lat 11- Błażej Kowalak, uczeń klasy IV i Żaneta Dziełak, uczennica kl. V oraz zespół wokalny STOKROTKI pod kierunkiem pani Agnieszki Godlewskiej, który decyzją jury zajął III miejsce

Gratulacje kierujemy również do zespołu wokalnego Kantylena. W jego skład wchodzą głównie nauczyciele z terenu gminy Wąsewo. Wykonując pieśń „O Maryjo”, wyśpiewał II miejsce w swojej kategorii.

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w dziedzinie muzyki.

2021 Copyright ZPO Wąsewo Rights Reserved