foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Oficjalna strona internetowa

Zespołu Placówek Oświatowych w WąsewieRada Pedagogiczna

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

Więcej

Dokumenty szkolne

Statut ZPO

Więcej

Rada Rodziców

Numer konta Rady Rodziców

Więcej

Sekretariat

Dokumenty do pobrania

Więcej
Polish English French German Italian Spanish

Szkoła podstawowa

sp logo

Przedszkole

logo przedszkole

  

facebook

E-dziennik

Poczta e-mail

poczta

Projekty realizowane

logo ls

prz1     prz2

W dniu 9 października 2019 r. na łęgach nadbużańskich w Małkini Górnej, odbyła się cykliczna impreza pod nazwą Biegi o Puchar Starosty Ostrowskiego. Ma ona charakter biegów masowych.
W tym roku ze szkół podstawowych naszego powiatu udział wzięło ponad 310 biegaczy. Naszą szkołę reprezentowało 24 uczniów. W kategorii chłopców klas VII-VIII uczniowie naszej szkoły drużynowo wybiegali 5 miejsce na 11 drużyn. Natomiast indywidualnie znaczące miejsca, a jednocześnie uzyskując awans do zawodów międzypowiatowych osiągnęli: Agata Bloch, Kacper Burzyk, Dominik Mikołajczuk i Dawid Romanik.
Natomiast z rocznika 2008 miejsce 8 zajęła Julia Zadroga, co dało jej również awans do zawodów międzypowiatowych, które odbędą się na wiosnę 2020 roku, zaś z rocznika 2009 Amelia Kowalewska wybiegała miejsce w pierwszej dwunastce zajmując 9 pozycję.

2020 Copyright ZPO Wąsewo Rights Reserved