foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Oficjalna strona internetowa

Zespołu Placówek Oświatowych w WąsewieRada Pedagogiczna

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

Więcej

Dokumenty szkolne

Statut ZPO

Więcej

Rada Rodziców

Numer konta Rady Rodziców

Więcej

Sekretariat

Dokumenty do pobrania

Więcej
Polish English French German Italian Spanish

Szkoła podstawowa

sp logo

Przedszkole

logo przedszkole

  

facebook

E-dziennik

Poczta e-mail

poczta

Projekty realizowane

logo ls

ol1     ol2

aparat

Dnia 29 maja 2019r. uczniowie naszej szkoły pojechali na dwudniową wycieczkę do Olszynki koło Piątnicy. O godz. 9.00 wyruszyli spod szkoły.  Na miejsce dojechali około godz. 1100. Od razu zostali im przydzieleni instruktorzy, którzy czuwali nad realizacją programu podczas całego pobytu. Wszyscy musieli wykonywać ich polecenia i stosować się do regulaminu obowiązującego na terenie biwaku. Na początku uczniowie zostali zakwaterowani w dwupokojowych domkach i oprowadzeni po terenie, na którym znajdowały się różne obiekty przeznaczone do wspólnej zabawy.

Biwakowicze brali udział w ekstremalnych konkurencjach indywidualnych i grupowych. Wchodzili na ściankę wspinaczkową, skakali na eurobungee (trampolinach linowych), przeciągali linę, grali w megapiłkarzyki, strzelali z łuku i karabinków ASG, przeprawiali się przez most linowy, przechodzili sprawnościowy tor przeszkód. Niektórzy próbowali swoich sił w parku linowym. Wieczorem było ognisko, natomiast w nocy wszyscy uczestniczyli w podchodach i grach integracyjnych. 

Bogaty program sprawił, że uczestnicy wycieczki byli zadowoleni z pobytu w Olszynce, malowniczym, ustronnym miejscu. Wszyscy wspaniale się bawili, nikt nie nudził się nawet przez chwilę. Przez dwa dni świeciło słońce, a ptaki umilały pobyt pięknym śpiewem. 

 

Organizator wyjazdu – pani Małgorzata Wójcicka

Opiekunowie: pani Anna Brzostek i pani Anna Traczyk

2020 Copyright ZPO Wąsewo Rights Reserved