Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

Statut ZPO

Numer konta Rady Rodziców

d mamy1     d mamy2

,,Jesteś dla mnie najważniejsza, a dla taty najpiękniejsza ,bądź nam zawsze droga Mamo tak wspaniałą i kochaną”

27 maja w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy, podczas której każda z grup z ogromnym przejęciem i zaangażowaniem zaprezentowała swój program recytatorsko-wokalno-taneczny. A to wszystko dla najważniejszych kobiet w życiu dzieci – czyli ich ukochanych mam, które z dumą i wzruszeniem podziwiały artystyczne popisy swoich pociech. Przybyłych gości przywitał Pan Dyrektor Dariusz Morawski. Po zakończeniu części artystycznej mamy otrzymały życzenia, upominki oraz słodki poczęstunek w postaci tortu. Za swój piękny występ dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami i słodyczami. Była to bardzo wyjątkowa uroczystość pełna, uśmiechu, radości i dumy.