Rada Pedagogiczna

Statut ZPO

Numer konta Rady Rodziców

sylaba1     sylaba2

Dnia 3 kwietnia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Wyszkowa, podczas której w Wyszkowskim Ośrodku Kultury "HUTNIK" obejrzeli spektakl taneczny w wykonaniu Rewii Dziecięcej ,,Sylaba". Na 35 – lecie zespołu wicemistrzynie świata zaprezentowały publiczności widowisko pod hasłem „O czasie”. „Sylabianki” swoimi występami podkreśliły motyw przemijania. Ukazano też czas, jako nieodłączny element naszego życia, nadający mu tempo i porządek. Wszystkich zachwyciły przepiękne stroje, oprawa muzyczna i świetlna, a przede wszystkim profesjonalne umiejętności taneczne „Sylabianek”.

Podczas wycieczki opiekę nad uczniami sprawowali: pani Barbara Wojciechowicz, pani Adrianna Kowalewska i pan Remigiusz Rembowski. Kierownikiem wycieczki była pani Anna Skalik.