foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Oficjalna strona internetowa

Zespołu Placówek Oświatowych w WąsewieRada Pedagogiczna

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

Więcej

Dokumenty szkolne

Statut ZPO

Więcej

Rada Rodziców

Numer konta Rady Rodziców

Więcej

Sekretariat

Dokumenty do pobrania

Więcej
Polish English French German Italian Spanish

Gimnazjum

gimnazjum logo

Szkoła podstawowa

sp logo

Przedszkole

logo przedszkole

  

facebook

E-dziennik

Poczta e-mail

poczta

Projekty realizowane

logo ls

bp1     bp2

bp3     bp4

Dzień 14.02.2019 r. w naszym Przedszkolu był dniem wyjątkowym i długo wyczekiwanym przez naszych milusińskich. Tego dnia odbył się Bal Karnawałowy, który jest ogromną atrakcją dla dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tego dnia dzieci były przebrane za bohaterów znanych bajek. Można było spotkać wróżki, królewny, rycerzy, piratów, policjantów, Spidermanów, Batmanów, strażaków, Elzy…. nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. W pierwszej kolejności dzieci prezentowały swoje stroje na czerwonym dywanie i mówiły, za kogo się przebrały. Następnie dzieci zapozowały do zdjęcia grupowego. Zaproszony na tę okazję, Pan Dyrektor mgr inż. Dariusz Morawski wraz z Paniami porwał dzieci do wspólnej zabawy. Wszyscy bawili się wspaniale, uśmiech nie znikał z twarzy, mimo chwilowego zmęczenia. Pod koniec balu czekała jeszcze na naszych milusińskich miła niespodzianka: poczta Walentynowa i słodki poczęstunek.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie Balu, dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych, balowych strojów i poczęstunku dla dzieci.

Nauczyciele Przedszkola

2019 Copyright ZPO Wąsewo Rights Reserved