Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

Numer konta Rady Rodziców

b2 (1)     b2 (2)

b3 (3)     b4 (4)

W środę 3 października br. uczniowie  klasy I z wychowawczynią panią Małgorzatą Malicką odwiedzili Gminną Bibliotekę Publiczną w Wąsewie.

Podczas spotkania dzieci  dowiedziały się, co należy zrobić, aby zostać czytelnikiem biblioteki oraz jak szanować i dbać o książki. Duże zainteresowanie wzbudziły prezentowane książki - zabawki: grające z trójwymiarowymi ilustracjami. Na pamiątkę tego spotkania  każdy uczeń otrzymał biblioteczną zakładkę do książki, ołówek i zaproszenie do biblioteki wspólnie z rodzicem. Serdecznie dziękujemy pani dyrektor  Marcie Wójcik za miłe przyjęcie i przybliżenie  bogatego księgozbioru. Podziękowania również kierujemy do  pań: Anny Kowalczyk i Karoliny Nowak, które z pasją opowiadały o książkach. Dzieci z radością podarowały własnoręcznie wykonane muchomorki, zapewniając o częstych odwiedzinach biblioteki.

Małgorzata Malicka