Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

Statut ZPO

Numer konta Rady Rodziców

p1     p2

11 grudnia 2019 roku na PGE Narodowym w Warszawie miała miejsce uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia nagród laureatom XVII edycji Konkursu Ekologicznego „Mazowieckie Krajobrazy”. Jego organizatorem był Departament Polityki Ekologicznej, Geologii i Łowiectwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

Tegoroczna edycja nawiązywała do popularyzacji walorów krajobrazowych i przyrodniczych Mazowsza. Celem konkursu było wykształcenie u dzieci i młodzieży indywidualnej odpowiedzialności za stan środowiska naturalnego oraz uświadomienie, jak ważną rolę pełni otaczająca nas przestrzeń.

Konkurs przeprowadzony został w trzech kategoriach: plakat ekologiczny z hasłem, fotografia przedstawiająca mazowieckie krajobrazy oraz wiersz dotyczący przedmiotowej tematyki. Wzięło w nim udział 2 388 uczniów z 366 mazowieckich szkół podstawowych. Komisja Konkursowa III etapu wyłoniła laureatów I, II, III miejsca w każdej grupie wiekowej (9 laureatów) oraz przyznała 18 wyróżnień.

W III kategorii wiekowej został wyróżniony wiersz, którego autorką jest uczennica klasy VIII- Anna Pieńkowska.
Warto podkreślić, że to kolejny sukces Ani w tym samym konkursie.

Serdecznie gratulujemy!

Martyna Rólka